Česko zahaluje smrdutá mlha politické korektnosti

V Británii už zase řádili zločinní „Češi”. Dělají si z nás snad politicky korektní domácí média blázny?

Obrázek uživatele Ivan Brezina
„Svět patří těm, co se neposerou.“

„Češi v Británii chystali fingované svatby s Pákistánci, skončili za mřížemi,“ napsaly před pár dny (v neděli 21. června) Novinky (tedy Právo, respektive Seznam). „Tresty odnětí svobody vynesl soud také nad čtyřmi komplici, mezi nimi dalšími Čechy.“

Mělo jít o podvod za úplatu ve výši 8 500 liber (zhruba 320 000 Kč), spáchaný pomocí českých pasů Evropské unie. Britská policie ale na poslední chvíli dostala tip od matrikářky, které se svatba „Češky“ s Pákistáncem zdála podezřelá. Ukázalo se totiž, že „Češka“ brzy nato plánovala svatbu se svým „českým“ přítelem. Právě ten ji přitom nutil k fingovanému sňatku s Pákistáncem.

„Davaj časy!“

Abyste se dozvěděli, kdo byli pachatelé doopravdy, musíte se podívat do britských médií (ZDE). Zjistíte tam, že Novinky lžou jako když Právo tiskne. Podvodníci totiž nejsou žádní „Češi“, ale jen čeští občané, což je zásadní rozdíl. Organizátoři podvodu se jmenují Mankoš a Mankošová a jsou to vzdálení etničtí příbuzní Pákistánců. Tady je jejich fotografie:


Podvodná „nevěsta“ se jmenuje Kateřina Gerychová. Když napíšu, že nejde o Čechy, nýbrž o Romy, budu politickými korektníky nařčen z rasismu, anticiganismu a xenofobie. Ano, tak daleko jsme došli – bojíme se zveřejnit i zjevně pravdivou informaci. Ideologie zamlžuje realitu jako smrdutá mlha. Přesně jako v tomhle ještě předlistopadovém vtipu.

Do úřadovny Veřejné bezpečnosti přiběhne vyděšený muž a křičí: „V parku mě právě přepadl Američan a ukradl mi hodinky!“
Policajt se ptá: „A jak jste poznal, že to byl Američan?“
„Vykřikl: ‚Davaj časy!‘“
„Ale to byl přece Rus,“ praví policajt.
„Dobře, ale to jste řekl vy!“ odpoví přepadený.

Etnozločin

Není to moc k smíchu, protože dnes už je to bohužel opět realita. Jako se dřív nesmělo psát o Rusech, nesmí se dnes psát o českých Romech. O jejich svatebních podvodech v Británii se nikde otevřeně nedočtete, i když k nim dochází tak často, že je to už smutná tradice.

„Etnicita pachatelů není důležitá,“ zní argument politických korektníků. Jenže to je zásadní omyl – fingované svatby s cizinci jsou typickým etnozločinem, kterého se v Anglii dopouštějí právě jen čeští občané romské národnosti. Ne tedy čeští občané české národnosti.

V opačném gardu ovšem politická korektnost neplatí. Když teď v americkém Charlestonu postřílel jakýsi maniak v kostele devět lidí, hned jsme se dozvěděli, že útočník byl běloch a oběti černoši. K čemu nám je taková informace? Snad aby nás utvrdila v předsudku (který nám političtí korektníci opakovaně vtloukají do hlavy), že být bělochem je dědičný hřích?

Opačná část reality je nám ale zatajována, retušována a přehlížena. Podle českých médií zločiny páchají zásadně Češi – a to i v případě, že to nejsou žádní Češi, ale jen občané české národnosti.

A abyste věděli, jak se správně vyjadřovat, a přitom nikoho neurazit, máme pro vás velký dvoudílný slovník politické korektnosti.

Komentáře