13 důkazů, že napodruhé je dovolená mnohem veselejší: s rodinou, nebo bez ní?

Mladý Američan vzal na cestu k moři svou manželku a dceru poté, co se fotky z jeho předchozí smutné dovolené staly na internetu virálním hitem.

Před měsícem a něco vyhrál čtyřiatřicetiletý Kevin Blandford z Louisville v americkém státě Kentucky dovolenou v Portoriku. Jeho dcera však byla na takovou cestu tehdy ještě příliš malá, takže zůstala i s maminkou doma. Kevin pak zdokumentoval svůj „výlet zdarma“ v sérii smutných fotografií, s jejichž pomocí chtěl dokázat (sobě, své rodině i celému světu), že bez svých blízkých si tyhle prázdniny vůbec neužil. Během pár dnů poté, co své snímky umístil online, sesbíral miliony zhlédnutí (viz ZDE).

Staly se ve skutečnosti tak populární, že si toho všimla jedna reklamní agentura a také hotel, v němž Kevin během své dovolené pobýval, a společně přišly s nabídkou, že když stejnou dovolenou zopakuje i se svou rodinou, zaplatí mu všechny výdaje. Kevin souhlasil a při druhé dovolené nafotil novou sérii identických snímků v těch samých místech, pozicích, situacích a dokonce i oblečení.

Tyhle fotky pak zaznamenaly ještě větší virální zásah než původní Kevinova série. Za posledních pět dní nasbíraly přes milion a půl ‚lajků‘. A hotelu i reklamce se to snad tedy vyplatilo.

Druhá dovolená během pár měsíců? Kevin pracuje jako telekomunikační technik – těžko říct, jestli se tím něco vysvětluje.

A jen tak mimochodem – ten první výlet, který Kevin vyhrál, byl samozřejmě pro dva. Vzal na něj s sebou kamaráda, který pořídil ony smutné fotky. Co se dělo mimo záběry a jaká nálada tam skutečně panovala, nechtějí ani jeden z nich komentovat. Asi to chápeme.

Další „před a po“ dovolenkové fotografie si prohlédněte zde:

Jenže není dovolená jako dovolená – jak je patrno z těchto10 důvodů, proč je mateřská dovolená ta úplně nejtěžší práce.

Komentáře