Sámer se ukázal v medovém klubu, kde o erotické hrátky není nouze!

Oblíbený zpěvák Sámer Issa (32) se v posledních týdnech soustředí na vydání své nové desky. Objevil se ovšem i na otevírací party luxusního klubu Honey, v němž o krásné ženy a erotiku není nouze. Redakce G.cz ho přistihla při flirtování se dvěma lolitkami, které na něm mohly oči nechat. A nikdo se nedivil, protože prostory podniku, kam SuperStar zavítal, nabízejí hodně netradiční zábavu!

Obrázek uživatele Dirk Diggler
It's always funny until someone gets hurt. Then it's just hilarious.

Bývalá hvězda Superstar se umí skvěle bavit

Od pěvecké show SuperStar, v níž talentovaný zpěvák dominoval, uplynulo už mnoho let. Přesto Sámer neztrácí na popularitě především u žen. A důkazem toho byla přítomnost dvou krásek, které se na zpěváka během akce v nově otevřeném klubu Honey vrhly. „Šlo jen o kamarádky, se kterými jsem se na akci seznámil. Možná to dělalo prostředí luxusního klubu, kde se scházejí vlivní a bohatí lidé, ale nic jsem s holkama neměl. Po akci jsem odešel domů.

Nicméně jsem se skvěle bavil a hrozně mi udělalo radost, když v pozdních hodinách dorazila i moje kamarádka a kolegyně ze SuperStar Martina Balogová,“ popsal Sámer Issa, co v podniku, kde o erotiku není nouze, dělal. Ze snímků je patrné, že v luxusním klubu, který se nachází na pražském Žižkově, si Sámer večer skvěle užil.

Nová deska prý vyjde brzy

Sámer v srpnu 2016 vydal singl Sámer, ke kterému natočil videoklip. O hudbu se tehdy postaral Jan Salák a Martin Dryman. O text se tehdy postaral fotograf Dereck Hard. Od té doby jsme se od zpěváka neslyšeli nic nového a měl tedy spoustu času na tvorbu spousty nového hudebního materiálu, který zúročí na chystané desce.

Komentáře