Revoluce ve zdravotnictví: Alternativní léčba je lepší než celá západní medicína. Doktoři přijdou o práci

Odvěký souboj alternativní medicíny a medicíny západní (tedy té klasické) má po dlouhých letech konečně svého vítěze. Nedávný výzkum totiž jasně vyvrátil metody západní medicíny. Naopak vyzdvihuje přínos alternativní léčby.

Obrázek uživatele Dominik Landsman
Erudovaný glosátor a arbitr všeho, toho času na mateřské dovolené.

Alternativní lékaři z internetu, kteří čerpají informace od jiných alternativních lékařů internetu (podle hesla: „Co je na internetu, je pravda), nyní mohou konečně slavit. Uštěpačné poznámky posměváčků, kteří lpěli na zajeté západní medicíně prolezlé skrz naskrz farmaceutickou lobby a která lidi jen léči, ale nikdy nevyléčí (přinejlepším), jsou nyní minulostí. Alterantivní léčba všem vytřela zrak.

Jelikož na samoléčbu alternativní cestou nemusíte studovat a stačí si na internetu k tomu přečíst jeden až dva články, nabídla veřejnosti světová organizace alternativní léčby návod, jak se můžete sami doma vyléčit. Ušetříte a ještě navíc se opravdu uzdravíte. Přinášíme vám proto několik zaručených zdravotních postupů na vybrané zdravotní problémy.

1. Zlomenina

Pokud si zlomíte nohu, už nemusíte k doktorovi pro sádru. Jak mnozí alternativní investigativci zjistili, sádra způsobuje autismus.

Pokud máte zlomenou nohu, stačí dvakrát denně celý týden na postižené místo přikládat horoskopy.

U otevřené zlomeniny čnějící kost nejprve očistěte vlhčeným hadříkem a horoskopy přikládejte až posléze.

Jestliže problémy přetrvají, navštivte svého šamana.

2. Rakovina

Typ rakoviny nehraje roli. Na jakoukoliv rakovinu bohatě stačí měsíční kámen. Ten má očisťující efekt a vaše tělo od rakoviny očistí do dvou týdnů.

Světová organizace alternativní léčby v této souvislosti nijak neupřesňuje, jak konkrétně se má měsíční kámen užívat. Lze jej tedy polykat nebo si jej zavádět do konečníku jako čípek. Pokud se vám už do konečníku žádný další měsíční kámen nevejde, stačí si jím potírat před spaním obličej.

3. Lupénka

Na lupénku odjakživa platil koncentrovaný čistič na bazény. Nemáte-li čistič, stačí Savo. Postiženou oblast si několikrát denně potírejte touto žíravinou. Až vám postižená oblast odpadne, máte po problému.

4. Autismus

Nejlepší lékem proti autismu je nenechat se očkovat. Jestliže trpíte autismem, zajděte ke své kartářce a tam se nenechte očkovat.

V případě, že nejste očkováni, a přesto máte autismus, zkuste jógu. Ono to je potom už jedno, neboť díky tomu, že nejste očkování, máte tetanus, pravé neštovice nebo dýmějový mor. Jógou tak přinejmenším už nic nezkazíte.

5. Potíže se srdcem

Pokud trpíte na časté infarkty, obětujte kozla. To pomůže.

A TADY se můžete podívat na výpověď matky, které ze syna udělalo očkování gaye.

Komentáře