Počítačové hry už vypadají lépe než realita - sledujte a žasněte

Tohle je ukázka z chystané hry Project CARS, která hodlá smést konkurenci ultrarealistickou grafikou a fyzikou. A její srovnání s realitou...
Obrázek uživatele Dr. techn h.c. Franz Hackenburg
Po studiu na technické univerzitě ve Štýrském Hradci nastoupil do vývojového oddělení automobilky Porsche, nyní působí jako nezávislý konzultant pro média. Je ženatý, má dvě děti a fretku jménem Muschi.
Project CARS je nová závodní hra, která v listopadu vyjde pro platformy Windows, iOS, XBox One a Playstation 4. Najdete v ní přes šedesát licencovaných aut a pětatřicet tratí, vzniká za přímé účasti hráčů, kteří mohou vývojářům ze studia Slightly Mad Studios připomínkovat práci a radit jim, jak udělat tento simulátor co nejlepším pro všechny. Toto zajímavé srovnání pochází z amerického okruhu Laguna Seca - vlevo jsou záběry ze skutečného BMW, vpravo hra. Zapněte vysoké rozlišení a sledujte, že si jsou oba záznamy podobné jako vejce vejci - ten napravo možná vypadá lépe. A pokud vás nepřesvědčí video, koukněte na screenshoty: 1126795_orig www.projectcarsgame.com   1238907_orig www.projectcarsgame.com     2809300_orig www.projectcarsgame.com   5333999_orig www.projectcarsgame.com     9908842_orig www.projectcarsgame.com   Líbí? Dáte Project CARS šanci a odložíte Forzu nebo Gran Turismo?

Komentáře