Po prezidentských volbách opouští ČR miliony imigrantů, kterým Drahoš slíbil mešity

Nad Českou republikou vyšlo slunce. Po prezidentských volbách, ve kterých uspěl Miloš Zeman, opustily naše hranice hordy muslimů, kterým bylo přislíbeno, v případě výhry Jiřího Drahoše, vřelé uvítání. Jiří Drahoš jim dokonce slíbil mešity a kebaby.

Obrázek uživatele Dominik Landsman
Erudovaný glosátor a arbitr všeho, toho času na mateřské dovolené.

Ostatně to byl Drahošův hlavní předvolební slib: „Pokud budu zvolen, přivedu do naší země spoustu imigrantů,“ citovalo Drahoše několik významných periodik jako například server Gagarin.cz.

Zatímco si pražská kavárna mnula nad slibem Jiřího Drahoše ruce a chystala se vyběhnout do ulic s nápisy: „Vítejte, snědí přátelé“, obyčejný člověk, který tvrdě pracuje, splácí hypotéku, má na krku několik exekucí a jeho jedinou radostí je ten lahváč večer u televize, měl oprávněné obavy, že se muslimové ve jménu Alláha odpálí v jeho garsonce.

Navzdory přání pražské kavárny to dopadlo dobře. V prezidentských volbách obhájil svůj post Miloš Zeman, který není žádný vítač a tu muslimskou pakáž k nám nepustí.

„Já nevím, co si mám myslet. Pan Drahoš nám slíbil, že nás přivítá. Že se sem všichni vejdeme a společně si plivneme do dlaní a postavíme mešity. Táhnu se sem takovou dálku jenom s iPhonem a dvěma ručními granáty a teď tohle. Nezbude nám nic jiného, než se vrátit zpět do Německa,“ povzdechl si Omar bin Dullen, imigrant, muslim, který v Iráku pásl ovce a nyní se z něho stal jaderný fyzik.

Omar je jedním z téměř dvou milionů imigrantů, kteří ještě v sobotu dopoledne netrpělivě přešlapovali na značkách a vyčkávali, jak dopadnou volby. Pokud by totiž Jiří Drahoš vyhrál, okamžitě by podepsal zákon o tom, že imigranti jsou povinni přijít k nám do republiky a narušovat nám naše hodnoty. Tento zákon nespadá pod vládu, Poslaneckou sněmovnu a ani není napadnutelný ústavním soudem. Málo se totiž ví, že prezident má zákonodárnou a zároveň i výkonnou moc v oblasti imigrace. To samé platí i o euru.

Jiří Drahoš prohlašoval před volbami, že přijme euro. Jakmile by byl zvolen, nařídil by českou korunu přetisknout na euro a bylo by.

Po neúspěšných volbách Jiří Drahoš opravdu euro přijal. Nicméně pouze osobně, jelikož nemá nyní tu pravomoc přijmout ji jako Česká republika. Zatímco u Drahošů doma se ode dneška platí eurem, zbytek republiky zůstává u koruny.

Po prezidentských volbách je jasné, že vše zůstává při starém. Imigranti budou i nadále imaginárním lákadlem na voliče a rozhodnutí o přijetí eura připadlo na vládu a Poslaneckou sněmovnu.

Buďme rádi za Miloše Zemana. Nebýt jeho, máme dnes v ulicích hordy imigrantů. Takhle jsou ulice prázdné a akorát na Hradě je nablito, ale on to Jirka Ovčáček vytře. Je to jeho práce. Jeho práce na dalších krásných pět let.

A tady se dozvíte, že Jiří Drahoš prodával zbraně Islámskému státu a po přistání v letadle netleská.

Komentáře