Nevěsty na OBŘÍM PENISU! Kde se takový rituál slaví a jaký má význam?

Přání nikdy nekončícího štěstí vždy patřilo k tradicím každé svatby. Rozbíjení talířů, únos nevěsty, házení rýže nebo kytice. To všechno ještě známe a na svatbě bez problému děláme, ale jízda na obřím penisu?

Ve starém Římě bylo zvykem pečlivě prostudovat prasečí vnitřnosti, aby se určila nejlepší doba pro spokojený a dlouhotrvající sňatek. Pokud jste se sezdali v jiném čase, čekaly vás jen samé pohromy. U hinduistů to byl zase déšť, který předpovídal štěstí novomanželů. A v Egyptě je běžným zvykem štípnout před sňatkem nevěstu. To je ještě celkem normální a přijatelné, ale Japonsko má opravdovou raritku!

Nedočkavé japonské nevěsty vyšplhají na obří dřevěný penis a na něm jsou vystavovány na odiv při jízdě ulicemi. Opravdu netradiční!

Kanamara Matsuri, neboli festival Tvrdého falusu, se koná každoročně už více než 300 let vždy druhou neděli v březnu. Účastní se ho všechny nevěsty, i ty již dříve sezdané. Každá prostě chce sedět na dvoumetrové dřevěné kládě.

Ale proč zrovna penis? V Japonsku je považován za znak štěstí, triumf manželství, symbol mužnosti a síly. Lidé se při jeho průchodu městem zastaví a přejí nevěstám spokojené manželství. Penis propůjčuje mužům plodnost a zajišťuje tak pokračování jejich rodové linie.

Penisům se můžete poklonit v chrámech a dokonce jsou na prodej i penisové suvenýry a umění! K dispozici jsou vyřezávané ze dřeva i zeleniny, ve formě zákusků a lízátek, přívěšky na klíče, blikající a zpívající penisy nebo obří malby, které si můžete pověsit do svého pokojíčku.

Jedná se tradiční Hodarský festival s bezpochyby největším penisem.

Dalším raritním je festival vagín, ten má podstatně kratší tradici, zatím pouhých 17 let. Koná se ve městě Inuyama. Do jeho průvodu se zapojují i děti, které už od brzkého rána nosí malé vagínky do chrámu Ogata. Hlavnímu průvodu pak vévodí opět obří pochva, kterou musí nést až 40 mužů!

Oba festivaly vycházejí z více než 1500 let staré tradice svátků plodnosti a úrody. Nyní slouží mimo jiné jako prevence a připomínka rizika pohlavních chorob a nově i k zvýšení porodnosti. Japonci ji mají totiž jednu z nejnižších na světě! Na jednu ženu připadá cca 1.37 dítěte. Japonsko tak pomalu vymírá a jejich důchodový systém se hroutí. Dalším problémem je stále se zvyšující dlouhověkost Japonců – ženy se dožívají v průměru 86, muži 79 let!

Dámy, měly byste zájem se účastnit?

Pokud Vás zajímají penisy, podívejte se ZDE na galerii věcí, které zcela náhodou vypadají jako PENIS!

Komentáře