NEJDOJEMNĚJŠÍ PSÍ PŘÍBĚH! Mladá žena zachránila pitbulla z útulku a ten ji nepřestal objímat

Byla to láska na první pohled! Mladá studentka Kayla Filoon zbožňuje zvířata a ve svém volném čase proto vypomáhá ve zvířecím útulku ve Filadelfii. Když k nim jednoho dne přivezli do útulku zatoulaného a zmláceného pitbulla Russe, ona okamžitě věděla, že ho musí zachránit!

Chyběla mu srst na ocásku a uších. Byl také příšerně vyhublý. Jenom tam tak odevzdaně tiše seděl, díval se přímo na mě a já si pomyslela, že tohohle pejska si prostě musím vzít domů, že jsme si souzeni.

Filoon věděla, že musí jednat opravdu rychle, neboť v útulku se chystali 15 nejvíce nemocných pejsků dát utratit. Neměli dost prostředků, aby ty nejnemocnější zachránili, a Russ byl právě jedním z nich.

Hned druhý den šla Kayla za vedoucím útulku s vyplněnými adopčními papíry a odvezla si Russe domů.

Hned první večer, který spolu trávili, se děly zázraky. „Seděla jsem nad svým domácím úkolem a Russ se snažil za každou cenu i přes bolesti, které měl, ke mně přitulit.

Tolik vděčnosti a lásky! Její kamarád je spolu vyfotil a dal to na sociální sítě. Fotka zachráněného a vděčného pejska se stala okamžitě hitem! „Je to tak neskutečně věrný přítula! Doufám, že tyto fotky inspirují i ostatní k adopci pejsků. Nikdo Vám nevrátí tolik lásky jako oni!

A na závěr podobný smutný příběh s dobrým koncem: 6 měsíců postižené dogy z množírny: takhle ubíhá její život na běžeckém pásu.

Komentáře