Hej lidi, lidi vo co de? Teď je tu říďa z Vanďáku a ten to rozjede

České školství zažívá renesanci, jakou rap neviděl. Ředitel školy ve Vansdorfu Petr „BigBoss“ Jakubec nasadil kšiltovku, triko bez rukávů a řetěz s olympijskými kruhy a pěkně se do toho opřel. Do gangu přibral podřízené – CuteKatty a Jay G, který má flow asi jako kalkulačka. Nicméně posuďte sami. Po úspěšném videu ze Střední školy obchodu a služeb Teplice je tu další úspěšný virál.

Obrázek uživatele Dirk Diggler
It's always funny until someone gets hurt. Then it's just hilarious.

Já jsem MC Říďa, kde je bílá křída?

Školy si stěžují, že mají málo studentů, a proto se snaží jednat. Marketing bohužel není silnou stránkou veřejných institucí, což odpovídá kvalitě vytvořených propagačních videí, které točí mobilním telefonem a bez scénáře. Následný efekt bohužel většinou dopadá tak, že si žáci a potenciální studenti raději podají přihlášku na úřad práce nebo nastoupí do Amazonu. Navíc když vezmeme v potaz, že rapující učitelé jsou zároveň něčí rodiče nebo i prarodiče, pak upřímně litujeme jejich děti a vnoučata.

Otázkou je hlavně to, jak toto obskurní video vznikalo. Pravděpodobně na koleni a za asistence rapu znalejších studentů. Na druhou stranu to jistý efekt mělo, jelikož se o škole aspoň píše.

Tahle vzdělávací instituce si každopádně reklamu z lítosti zaslouží, a proto se všichni z Vansdorfu a okolí přihlaste na Vyšší odbornou školu, Střední průmyslovou školu a Střední odbornou školu služeb a cestovní ruchu ve Vansdorfu.

A zde je propagační video teplické střední školy, které je taky bizár.

Komentáře