Dobrovolně se vzdáváme Evropy: už je čas koupit si korán?

V Německu se smí vyhazovat Židy z letadla jen proto, že jsou Židé. V Anglii se chodí do vězení za házení šunkových sendvičů na mešitu. Kde to sakra jsme?!

Obrázek uživatele Ivan Brezina
„Svět patří těm, co se neposerou.“

Soud ve Frankfurtu oficiálně potvrdil, že antisemitismus je úplně v pořádku. Zamítl totiž žalobu izraelského cestujícího, který se domáhal ochrany před nehorázným postupem letecké společnosti Kuwait Airlines (podrobnosti ZDE). Muslimové (a Arabové zvlášť), jak víme, nemají rádi Židy, což se v případě kuvajtských aerolinií projevuje tím, že odmítají přepravovat občany Izraele. Kuvajtský zákon z roku 1964 totiž kuvajtským občanům zakazuje obchodovat s izraelskými občany.

Loni chtěl jeden cestující s izraelským pasem letět z Frankfurtu do Bangkoku, ale s platnou letenkou nebyl vpuštěn na palubu – jen proto, že je Žid. Stalo se to v Německu, zdůrazňuju. No a ve stejné zemi teď prohrál soud. Ten to zdůvodnil konstatováním, že "není rozumné očekávat, že aerolinky naplní kontrakt, jímž by se dopustily porušení zákonů vlastní země, a v důsledku toho pak mohly být stíhány v ní".

Je to naprosto šílené. Němci tedy uznávají, že antisemitský, xenofobní a rasistický zákon, přijatý v jakési blízkovýchodní zemičce, platí i v Evropě. Vracejí nás do doby Adolfa Hitlera. Takové ústupky muslimům jsou v jakékoli civilizované zemi světa stejně neakceptovatelné jako zavedení práva šaríja.

A vypadá to, že bude hůř, protože v Evropě jde bohužel o trend. Angličan jménem Kevin Crehan přesně před rokem v rámci protiislámského protestu hodil ke dveřím mešity v Bristolu sendvič se slaninou (prase je v islámu nečisté zvíře).

Ano, taková akce je hloupá, nízká a odsouzeníhodná. Je to něco podobného, jako kdybyste na protest proti katolické církvi pomočili kostelní dveře. Bezpochyby jde o přestupek proti dobrým mravům, za který měl Crehan dostat pokutu. Britský soud ho ale rovnou odsoudil k ročnímu vězení – jen za hození sendviče. Bristolský soud šel prostě “na ruku” islamistům podobně jako teď ten frankfurtský. Po půl roce vězení navíc Crehan ve vězení za záhadných a dodnes nevyjasněných okolností zemřel. Podrobnosti ZDE.

Člověk nemusí být přívržencem Okamury a Konvičkova hnutí Islám v ČR nechceme, aby cítil, že je něco špatně. Politicky korektně vycházíme příliš vstříc muslimským zákonům, normám a požadavkům. Tyhle dva příklady jsou jen špičkou ledovce. Dokazují, že Evropa v dnešní sekulární a postkřesťanské podobě pomalu končí. My sami se vzdáváme své svobody, tolerance, demokracie a dalších evropských hodnot a přijímáme podivné normy islámské civilizace.

Pokud se smí v Německu vyhazovat Židy z letadla jen proto, že jsou Židé, a pokud se v Anglii chodí do vězení za házení šunkových sendvičů, pak už nejsme ve Frankfurtu ani v Bristolu, ale kdesi v Kuvajt city. Dobře nám tak.

Je na čase koupit si korán a začít ho studovat. Budeme to setsakra potřebovat…

A TADY si přečtěte, co se vám stane, když nechcete islám v české škole.

Komentáře