Děsivé! Evropa je ohrožena útoky násilnických věřících nejrůznějších církví!

Představte si, že začala náboženská válka. Přívrženci všech světových náboženství (včetně ateismu) se navzájem masakrují ve jménu všeho, co nás přesahuje. Co uctíváte vy? A už máte nachystány bomby, pistole a nože?

Obrázek uživatele Ivan Brezina
„Svět patří těm, co se neposerou.“

Následující události jsme si kompletně vymysleli – nikdy se to nestalo. A ani se to nestane, protože fanatičtí věřící žádných náboženství tyhle věci prostě nedělají. Páchají je jen a pouze islamisté. Pozor: nikoli běžní muslimové, ale islamisté. To je zásadní rozdíl, protože islám je náboženství jako každé jiné, zatímco islamismus je nenávistná ideologie.

Jak by to vypadalo v alternativní realitě, ve které by existovali i fanatičtí křesťanisté, hindunisté nebo třeba buddhaisté? Absurdita je dobrým nástrojem, umožňujím vidět svět v ostřejších konturách:

Katolický fanatik najel v Londýně do davu lidí. K činu se přihlásil Křesťanský stát.

Německo vykázalo sionistického rabína, vyzývajícího k zabíjení nevěřících.

Animista, který do Evropy pronikl maskován za uprchlíka, v Mnichově pobodal dva policisty.

Interpol zadržel skupinu buddhistů, chystajících bombový útok v bruselském metru.

„Něco vyššího je nad námi!“ křičel ozbrojený přívrženec tradičního českého náboženství něcismu, který vzal pět rukojmích u pařížské katedrály Sacré Coeur.

Maskovaní věřící rumunské pravoslavné církve postříleli redaktory francouzského humoristicého časopisu Charlie Hebdo. Motivem činu byly zveřejněné karikatury pravoslavných popů z kláštera v rumunském Satu Mare.

Frustrovaný taoista za pokřiku „Principy jing a jang jsou velké!“” v Belgii poranil sekerou 20 lidí.

Přívrženec šamanismu se odpálil v kostele koptských křesťanů v egyptské Káhiře. 82 lidí zahynulo, 163 jich bylo zraněno. Na místě se našly letáky, vyzývající k podvolení se přírodním silám.

Skupina hinduistů v Německu vytvořila občanské hlídky, které upozorňují na nevhodné oblečení, snaží se znemožňovat pití alkoholu a odradit návštěvníky diskotéky. Také veřejně pranýřují každého, kdo se převtělil nesprávně.

Na shromáždění evangelíků v rakouském Grazu vybuchla bomba, ukrytá v zaparkovaném autě. K činu se přihlášili rakouští katolíci. „Evangelíci jsou odpadlíky od pravé víry, což křesťanství trestá smrtí!“, uvedli.

Tajné služby varují před působením fanatických ateistů vysílaných do Evropy Českým státem.

A TADY si přečtěte, proč se islamisté chovají úplně stejně jako čeští husité.

Komentáře