Co vše patří do ženské základní výbavy pro sex?

Kvalifikační předpoklady jsou ve všech oblastech vysoké, a to platí i pro sex. Žena si dávno nevystačí s tím, že je žena. Co všechno je tedy dnes již v základu? (Pozor! Článek je ilustrován obrázky květů!)

Obrázek uživatele Jarek Prichystal
Módní a životní fajnšmekr

1. Ochota souložit i zadními vrátky

Kvůli análnímu sexu ještě nikoho neubylo. Stejně jde spíš jen o to si to zkusit a pak se vrátit k běžnějším praktikám. Je to zároveň projev důvěry a otevřenosti, bez kterých je dneska těžké uspět proti početné konkurenci.

2. Kvalitní masáž penisu

Ženy od mužů vyžadují jemnou a přesnou práci se svými dráždivými orgány. Často však samy s mužovým nástrojem radosti zacházejí jak s kmenem na odkůrování. Argumentovat nezkušeností dnes opravdu nelze, poznávacích příležitostí a osvěty je přehršel. A nevědomost opravdu neomlouvá, spíš naopak.

3. Brát sex jako rovnocennou hru

Slýcháme, že žena někomu „dala“, že by se muž měl víc snažit, aby dostal „odměnu“, že si někdo sex musí „zasloužit,“ případně že někdo někomu za trest„nedal“. Sex jako odměna, kdy se jeden snaží či doprošuje a druhý milostivě uděluje povolení, nemá v moderní době co dělat, a patří leda do dějin hokynářství. Sex je hra, která oba baví a hlavně do které se oba musí s důvěrou vložit naplno. Jinak to vůbec nemá smysl dělat. To je podobné, jako hrát s někým tenis za odměnu, či s ním za trest nehrát. Přitom hra není nic nezávazného, ale musí se brát vážně. Hrát tenis s někým, kdo hru nebere vážně, je nuda a utrpení. Ale když se do toho oba soupeři vloží vážně naplno, je to, stejně jako sex, radost pro ně i pro diváky.

4. Ochota souložit při menstruaci, aspoň náhradním způsobem

Během let praxe jsem dospěl k zajímavému zjištění: ženy nechtějí souložit během menstruace, neboť si myslí, že mužům to vadí. Muži to pak nechtějí, neboť si myslí, že to ženám vadím. Ve většině případů to ale nikomu nevadí. Naopak: ženy bývají v tomto období velmi vášnivé a případné potřísnění krví aspoň manifestuje, že se něco důležitého a radostného dělo. Žena je během menstruace možná nečistá, ale nikoli nefunkční. A když to ženě opravdu není fyzicky příjemné, což se stává, tak lze provádět sex jinak. Jestliže partnera při menstruaci žena zcela odmítá, pak ho miluje nějakou divnou láskou.

Chrpa polní (Centaurea cyanus)

5. Láska k ženám

Dnes je již zcela běžné, že i hetero dívky se spolu líbají a v posteli tzv. lesbí.

6. Přejíždění ňadry po těle

Výkonné umělkyně v masážních salony tuto techniku používají, protože to je velmi příjemné. Není důvod, proč by to neměla každá žena. Doporučuje se též mít v základním reportoáru i hlazení mužova rozkroku vlasy a vůbec využívání celého těla pro kontakt s druhým tělem.

7. Nevybírat si místo

V dnešní době vysokých nájmů, drahých a malých bytů a minimálního soukromí ve městech je naprostá rozmazlenost vybírat si místo k sexu a tvrdit, že to či ono není vhodné, dostatečně hezké či romantické. Hodinový hotel, jakýkoli byt (včetně bytu, kde jinak bydlí i jiná žena), zákoutí, či místnost jsou vhodné. To krásné, co se mezi lidmi děje, dodá lesk, důstojnost a důležitost jakémukoli místu a jakýmkoli kulisám.

Pět důvodů, proč si nezasloužíte mít sex, najdete ZDE.

Komentáře