fb pixel Co by se stalo, kdyby byl Tomio Okamura premiér – G.cz
Vyhledávání

Co by se stalo, kdyby byl Tomio Okamura premiér

Stalo se to, co předpovídali diskutéři na Novinkách a hrdí vlastníci odznáčků SPD. Tomio Okamura vyhrál drtivě parlamentní volby a se ziskem 75% hlasů si zajistil převahu v poslanecké sněmovně, a tedy i neomezenou vládu z pozice premiéra České republiky.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 8.4.2017, 16:50

Zkorumpované a tendenční předvolební průzkumy, které Okamurovi přisuzovaly sotva pět procent, se znovu ukázaly jako liché. Političtí komentátoři označili tento úspěch SPD po vzoru voleb USA za „vzpouru žlutého muže“.

Tomio usedl na premiérské křeslo a nyní ho čekají minimálně čtyři roky tvrdé práce, kdy musí dostát svým slibům.

1. rok

Je to přesně tak, jak Tomio slíbil. Podařilo se mu zastavit imigranty. Všechny ty hordy muslimů dychtících po bohatství, kterým naše země disponuje a kteří prahnou po mešitách, našich ženách a kozách, prostě a jednoduše zastavil. Nikdo neví jak, ale od té doby, co je Tomio u kormidla, už v ulicích nevídáme ty hordy muslimů, jako dříve

Kebab byl postaven mimo zákon a prodejci kebabu jsou lámáni pro výstrahu v kole.

Naopak se ztrojnásobil prodej sushi. Okamura dodáva sushi i do kantýny v poslanecké sněmovně.

Rovněž se rozhodl postavit diktátu EU. Nakráčel středem do Evropského parlamentu, kde freneticky vykřikoval, že Česká republika s sebou orat nehodlá a že pokud to takhle půjde dál, čeká nás Czexit.

U pultíku hořekoval srdnatě, avšak došlo k nedorozumění, kdy mu vedení Evropského parlamentu přidělilo japonskou překladatelku. Nikdo mu tak nerozuměl. Ani jeho tlumočnice. Došlo totiž k omylu a Tomio Okamura byl považován za japonského ministra zemědělství, který přijel, aby přednesl projev o aktuálním stavu světové produkce a zásob celeru.

Tomio tak sice vykřikoval silná hesla, nikdo mu však nerozuměl, a když se zjistilo, že to není japonský ministr, ale jen nějaký rákosník z Čechie, poslanci parlament opustili.

Rovněž Tomio zavedl přímou demokracii. Úplně na všechno jsou referenda. Občané si nyní odhlasovali v referendu, že se ruší daně. Všichni jsou moc spokojení a Tomia si chválí.

Andrej Babiš se stáhl na své Čapí hnízdo, kde vyhlíží z vrcholu lepší zítřky a žal utápí v koblihách.

Bohuslav Sobotka si nechal implantovat vlasové štěpy, sundat rovnátka a živí se jako youtuber. Jeho pořad: „Bohoušovi píčovinky“, kdy dělá naschvály bohatým podnikatelům, jako že jim třeba psí hovno rozmaže po autě, si získal mezi mládeží značnou oblibu.

Matěj Stropnický, předseda strany Zelených, si v rámci genderové korektnosti nechal odstranit penis a příležitostně si přivydělává v travesti skupině „Ňuňánci“.

Miloš Zeman obhájil post prezidenta. Navzdory svému špatnému zdravotnímu stavu stále objíždí kraje a rozjíždí kampaň na další prezidentskou volbu. Nikdo z jeho okolí nemá srdce mu říct, že příští prezidentské volby se již účastnit nemůže, neboť mu to nedovoluje ústava.

Jiří Ovčáček byl hodný kluk, tak mu Miloš Zeman za odměnu koupil omalovánky.

Miroslav Kalousek, jehož strana získala ve volbách půl procenta, zešílel, přejmenoval stranu na POT 09 a bývá občas spatřen v šumavských lesích, kde loví hady a menší savce jen tak holýma rukama.

2. rok

V ulicích stále nejsou žádní imigranti. Tomio Okamura si libuje, jak jim to natřel.

Rovněž spustil Czexit, tedy vystoupení České republiky z Evropské unie. Tato událost vzbudila na horké půdě Evropského parlamentu značný rozruch, neboť se europoslanci devět hodin dohadovali, co je to ta Česká republika a jestli to není náhodou součást Ruska.

Na Vánoce se nově nejí kapr, nýbrž sushi z kapra. Tomio sám před Štědrým dnem na ulici loví sushi z kádí a rozdává ho lidem.

Vzhledem k tomu, že si lidé odhlasovali v referendu, že nechtějí platit daně, není tak nějak z čeho platit státní zaměstnance ani zajišťovat lidem základní veřejné služby. Tomio Okamura upozorňuje, že jakmile odejdeme z Evropské unie, všechno se hned zlepší. Lidé mu věří.

Odznáčky SPD se staly oficiální měnou České republiky. Ředitel ČNB prohlásil, a nyní citujeme: „Jestli ta píčovina bude platidlo, tak já to tady balím.“ Ředitel dostál svým závazkům a druhý den po zavedení nové měny se oběsil.

Andrej Babiš hlásí ze svého Čapího hnízda otravu koblihami a sto padesát kilo nadváhy.

V Čechách byl popraven poslední žijící pamětník kebabů.

Jako státní hymna byla přijata písnička Mešita od Ortelu a Karel Gott opět vyhrál Slavíka.

Každý den bývá v průměru jedno referendum, neboť máme přímou demokracii. Není je však z čeho platit, tak Okamura dováží levnou pracovní sílu z východu, která pracuje za hrst rýže.

Miloš Zeman zemřel. Udávil se bonmoty. Přivolaný lékař pouze konstatoval, že těch bonmotů bylo tolik, že to jeho tělo nemohlo zvládnout. Jiří 0včáček byl zaživa pohřben s ním do krypty.

3. rok

Česká republika vystoupila z Evropské unie. Velká sláva to však nebyla. Slibovaný efekt to nemělo. Lidé se necítili o nic bohatší. Ekonomiku to nenakoplo. Pracovní místa nepřibyla.

Díky tomu, že se už dva roky neplatí daně, nemá stát peníze v podstatě na nic. Co se dá, dotuje Tomio ze svého byznysu se sushi, které se nyní dodává i do škol.

Na Vánoce už nenosí dárky Ježíšek, ale Pikachu.

Ve společnosti začíná rezonovat napětí a nespokojenost.

V ulicích není stále ani jeden imigrant. To ale nikoho moc nezajímá. Téma imigranti už moc nefrčí.

Tomio Okamura hledá nového nepřítele. Kalousek je však stále kdesi v lesích na Šumavě.

Andrej Babiš cítí šanci. Hubne a začíná ve svém čapím hnízdě nabírat na síle.

4. rok

Celá republika se začíná rozpadat. Nikde nic nefunguje. Není práce, není jídlo. (Kromě sushi, toho je všude plno. Už ani psi to nežerou).

Na druhou stranu tu není ani jeden imigrant.

V referendu si lidé odhlasovali okamžitou deportaci Tomia Okamury zpět do Japonska. Ten byl svázán lanem, do rekta mu bylo narváno to jeho slavné sushi, byl posazen na klisnu, byly mu zavázány oči a byl poslán pryč.

Přišel čas Andreje Babiše. Ten vyčkával, nabíral síly a nyní přichází s koblihou zachránit náš národ. Všichni vítají spasitele Andreje. Teď už bude líp.

A TADY se můžete podívat, jak chce Tomio Okamura zakázat pondělky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články