5 nesmyslů, za které muži utrácejí peníze. Naprosto zbytečně

Obrázek uživatele Dominik Landsman
Erudovaný glosátor a arbitr všeho, toho času na mateřské dovolené.

Muži si žijí ve svém vlastním světě. A vědomi si toho, že jsou vládci světa, se považují za dokonalé. Muž vždycky všechno ví, a když ne, tak místo toho, aby se zeptal, alespoň dělá, že to ví. Muž sám sebe považuje za dokonalého ve všech směrech a své chyby si nepřizná.

Muž si své těžce vydělané peníze hýčká a chytře investuje. Respektive se domnívá, že je chytře investuje. Vysmívá se marnivosti žen, které utrácejí peníze za boty, nehty, kabelky nebo kadeřnice, a sám sebe přesvědčuje, že veškeré věci, které si kupuje, jsou pro něho nutně důležité. Ve výsledku muži utratí za nesmysly mnohem více peněz než ženy.

1. Fitka a posilovny

Muži tíhnou k alfasamectví. Takový alfasamec je fyzicky silný jedinec, který je schopen ubránit svou samici (nebo samice) před ostatními dychtivými samci. Tím pádem je potřeba, aby byl muž ve výborné fyzické kondici. Bochánky na břiše a bicáky ve velikosti obvodu poklopu od popelnice, to je cíl většiny mužů. Čím větší svaly, tím víc chlap.

Kulturistické postavy jsou však doménou pouze pár vyvolených, kteří v posilovně bydlí a nemají žádný jiný život. Běžný muž se posilovnou protrápí a kýžený efekt to má jen minimální. Nicméně právě proto je třeba přitvrdit, připlatit si například trenéra a ničit tělo, co to dá. Však ony ty bochánky na břiše jednou budou, a to pak bude slávy. Celá ulice se seběhne na ty bochánky podívat a muž najednou bude muset ty ženy přehazovat vidlema.

Samozřejmě že by stačilo místo vyhazování peněz za posilovnu chodit si pravidelně zaběhat, makat sám na baráku, odvážet kolečka hlíny a podobně, ale to by nebylo ono. Osobního trenéra na odvážení koleček s hlínou dneska člověk jen tak nesežene.

2. Drahá auta

Primárním účelem auta je převést osoby a zavazadla z bodu A do bodu B. K tomu stačí jakýkoliv levný automobil. Samozřejmě že pokud chcete přidat důraz na bezpečnost, je třeba si připlatit. Jestliže potřebujete z bodu A do bodu B rychle, bezpečně a spolehlivě, opět je třeba si připlatit. Jestliže máte malý penis, tak si musíte připlatit hodně a koupit si nabušený bourák.

Ostatně ne nadarmo se říká: „Kdo má bouráka, má malýho čůráka“. V tomto ohledu však nelze paušalizovat a mnozí majitelé nabušených sporťáků jistě malé penisy nemají. To bychom jim křivdili.

Nicméně je třeba se zamyslet nad tím, k čemu je dvousedačkové auto s podvozkem tak nízko, že pokud se na silnici objeví oblázek, auto se o něho převrátí na střechu. Jistě lze namítnout, že je každého věc, za co své peníze utrácí, a my s tím souhlasíme. Pouze se tomu divíme.

3. Solária

V dnešní nelehké době, která se vyznačuje krizí mužství, stále více mužů upřednostňuje svůj zevnějšek a soustavně o něj pečuje. K tomu samozřejmě patří pravidelná návštěva solária, protože očividně nic není víc sexy než muž v růžovém bolerku sežehlý od umělého světla. Místo toho, aby se nechal muž opálit do zlatova od sluníčka, raději si zaplatí solárium anebo alespoň samoopalovací krém. Cítí se potom víc mužem.

4. Hodinky

Tytam jsou časy, kdy hodinky sloužily k tomu, aby svému majiteli prozradily, kolik je hodin. Dnešní hodinky jsou módní doplněk a vystihují mužovo postavení ve společnosti. Mít drahé hodinky je otázkou cti. Mnohé drahé hodinky snad ani čas ukazovat neumějí a dnešní muži beztak nezvládají takzvaný ručičkový systém. Jak to není v digitální podobě a není přesně napsáno ČÍSLY, kolik je hodin, muži tápou. V době mobilních telefonů je primární účel hodinek dávno zapomenut.

Čím dražší hodinky, tím je jejich majitel víc společensky uznávaný (alespoň si to myslí). Není výjimkou, když muž má hodinek několik a tyto střídá podle nálady anebo podle oblečení.

5. Za sebe

Na rozdíl od žen jsou muži sobečtí a utrácejí převážně za sebe. Zatímco žena nakoupí jídlo pro celou rodinu, koupí dětem oblečení a nějaké hračky, muž investuje peníze sám do sebe. Děti chtějí jet na letní tábor? Letos se to nehodí, protože je potřeba koupit novou televizi. Na tábor pojedou příští rok. Muži kupují předměty pro ženy pouze na narozeniny, svátky, výročí a když něco podělali. Není to však opět nesobecké gesto, neboť drobnými dary ve významné dny si zajišťují pravidelný sex.

No a ZDE se můžete podívat, za jaké nesmysly utrácejí naopak ženy.

Komentáře