10 životních pravd, které jsme se dozvěděli ze seriálu Pobřežní hlídka

Obrázek uživatele Dominik Landsman
08.7.2017, 05:07

Už to nějaký čas bude, co se na našich obrazovkách objevil seriál Pobřežní hlídka. Mladší generace už možná ani neví, kdo je to Mič Bjůkenen a nebo Sídžej Párkr.

Nicméně my starší (ne zase tak úplně staří, ale my, co si seriál v televizi pamatujeme) víme, že Pobřežní hlídka vnesla do našich smutných životů nejen chvilky zábavy, ale rovněž i poučení o životě a hlavně nás zavedla do zákulisí záchranářské profese. Co všechno důležitého jsme si z Pobřežní hlídky přinesli?

1. U všech záchranářů a týmů pobřežní hlídky pracují výhradně vysvalení modelové a kozaté rajdy. Je to z toho důvodu, aby kozatým ženám při běhu poskakovala ňadra. To je hodně důležité. Když se topíte anebo jste už rovnou utopení, náladu vám zvednou pohupující se ňadra.

No a ti vysvalení modelové tam pracují zase proto, aby si i topící se ženy přišly na své.

2. Všichni záchranáři mají zářivě bílý úsměv. Vybělené zuby zachránily již spoustu tonoucích.

3. Pokud z vody vytáhnete někoho, kdo se topil anebo rovnou utopil, tak stačí si na něho sednout, sepnout dlaně, položit mu je na hrudník a udělat masáž srdce. „Raz, dva, tři, čtyři, pět,“ a potom fouknout do pusy. Počítat musíte nahlas, aby se i ten nejposlednější kretén dovtípil, co právě děláte. Po několika kolech masáže srdce a dýchání z úst do úst utopený člověk vyplivne vodu a normálně žije. Lidé jsou nesmrtelní.

4. Plavčíci řeší rovněž zločiny. Pokud jdete třeba na koupaliště a ten znuděný plavčík na vás píšťalkou zapíská, že kolem bazénu se neběhá, chovejte se k němu s úctou. Pravděpodobně ten den vyřešil už dvě vraždy a večer ještě vyřeší několik daňových úniků.

5. V každém týmu plavčíků pracuje jedna plochá a hnusná plavčice, aby to bylo vyvážené a ošklivé lidi mohl taky někdo zachraňovat. Hezké plavčice zachraňují spíše hezké lidi. Vypadá to tak lépe. Prostě svůj ke svému.

6. U moře (nebo oceánu) je to děsně o hubu. Každou chvíli se tam někdo topí a do toho se tam každý den připletou nějací zločinci, pašeráci, vrazi, no prostě raději se koupejte jenom doma ve vaně. Tam je to bezpečné.

7. Když se někdo topí dva kilometry od břehu, plavčík ho ze své věže okamžitě uvidí přes dalekohled. Zatímco se dotyčný pořád topí, plavčík seběhne z věže, ve zpomaleném záběru běží po pláži a doplave k dotyčnému a to vše během asi třiceti vteřin.

8. Můžete mít v týmu třeba padesát plavčíků, ale jediný, kdo bude mít chlupatý hrudník a břicho, je Mič Bjůkenen. Chlupatý hrudník je u plavčíků jen za zásluhy.

9. I když jsou plavčíci a plavčice vesměs mladí a extrémně atraktivní lidé, nikdy mezi nimi nedochází k sexu. Jsou to profesionálové a s největší pravděpodobností jsou rovněž chemicky kastrovaní, jinak to není možný.

10. Padesátikilová kozatá rajda v pohodě zachrání tonoucího stokilového chlapa.

A TADY máte deset životních pravd, které jsme si odnesli ze seriálu Beverly Hills 90210.


Komentáře