Andrej Babiš se stal frontmanem rockové kapely Premier

K nečekanému kroku se dnes rozhodl současný předseda hnutí ANO Andrej Babiš, když na požehnání prezidenta Miloše Zemana vstoupil do rockové kapely Premier, které se stal rovnou frontmanem. Být v Premier byl jeho dlouholetý sen. Pevně totiž věří, že i na poli rockové hudby obstojí v konkurenčním prostředí. Zároveň se rozhodl, že koupí dva přední české hudební časopisy, které mu pomohou dostat se rychleji do povědomí.

Obrázek uživatele Dirk Diggler
It's always funny until someone gets hurt. Then it's just hilarious.

V mládí jsem se učil hrobařem

Česká politika mu už byla malá, proto se rozhodl, že se stane oligarchou hudební scény. Andrejovi byla nejsympatičtější kapela Premier, které se stal menšinovým frontmanem. V kapele jsou totiž jen Češi a on zde bude jediný Slovák, což vlastně nevadí, jelikož mu samotný prezident Zeman dal dnes požehnání k tomu, aby se stal lídrem kapely. V kapele bude působit jako zpěvák a prý bude zpívat slovensky, takže stěžejní hit kapely Hrobař bude začínat slovy: „V mladosti som sa učil hrobárom, jazdiť s hlinou, jazdiť s fúrikom.“

Kapelu Premier si téměř každý spojuje s legendárním hitem Hrobař, která odkazuje na tvrdou práci člověka, který kope hroby. Andrej za posledních několik let zvládl vykopat hroby hned několika konkurenčním firmám za pomoci zajišťovacích příkazů a kontrolního hlášení, takže má s kapelou společného více, než si myslíme.

Kapela Premier navíc vznikla skoro ve stejném roce jako Agrofert, takže při námluvách mezi Andrejem a Kapelou bylo ihned jasno. Televize Óčko je navíc součástí mediální skupiny MAFRA, takže Hrobaře uslyšíme v roce 2018 častěji než kdy dřív.

Uspěje Andrejko v hudebním byznyse?

A zde je Ovčáček a jeho tabule.

Komentáře