Andrej Babiš kadil na louce mezi koňmi a nechal se u toho vyfotit. A jaký jste měli víkend vy?

Ministr financí a vokalista z nejnovějšího singlu DJe Přibila – Uniklé nahrávky s Babišem - si o víkendu konečně odpočinul od toho politického marastu. Zajel si do Milovic, kde se vysral na louku mezi koně. Andrej to tak má rád a jedině tak si dokáže oddechnout.

Obrázek uživatele Dominik Landsman
Erudovaný glosátor a arbitr všeho, toho času na mateřské dovolené.

Andrej Babiš na svém facebookovém profilu odkrývá svou vlídnou tvář. Zde všem svým fanouškům ukazuje, že je to vlastně prima kluk, který chodí mezi lidi (nebo mezi koně) a prostřednictvím profilu vysílá na lidi pozitivní vibrace.

PR tým kolem Andreje měl minulý týden plné ruce práce. Uniklé odposlechy, ta nepříjemnost s dluhopisy a odvolání ministra financí. Nakonec se vše podařilo. Andrej Babiš nemusí nikomu nic vysvětlovat. Stačí se vyfotit v koňské ohradě a vše je zase v pořádku. To dá přeci rozum.

A lidé to tak mají rádi. Tomu lidé rozumí. Těm koním. Tak se dělá politika. Spousta lidí Andrejovi drží palečky a mocinky mu fandí. Vždyť přeci je to nad slunce jasné. Andrej těm starým strukturám konečně zavařil a oni z něho mají nyní strach. Vedou proti němu kampaň. Je jedno, jestli Babiš uřízne hlavu nemocnému sirotkovi. Na to stačí se vyfotit s koťátkem a je to v cajku. Navíc tady přeci nejde o Babiše. Ta politická svoloč v čele s Kalouskem, Sobotkou a jim podobným tady dvacet let tunelovala republiku, rozkradla, co se dalo a tak. To je důležité. To by se mělo vědět. Kde je fotka Kalouska na rozkvetlé louce u koní? Ha? No vidíte. Nikde. A tady to máte.

Pan Andrej konečně vyvětral zatuchlinu z Poslanecké sněmovny. A co víc. On navíc i něco dokázal. Za jeho vladaření se máme jako nikdy. Andrej to říká, tak to musí být pravda. On vyvedl naší ekonomiku z krize a nyní se máme všichni dobře.

Z pana Andreje úplně sála člověčina. To je ten náš pravý vůdce. To je budoucí premiér jako lusk.

Pokaždé, když je na Andreje někdo zlý, chce po něm nějaké vysvětlení anebo uniknou nějaké nahrávky, které Andrej ještě neslyšel, ale přesto ten hlas v nich není jeho a je to celé provokace, Andrej jde raději relaxovat. Zajde si mezi lidi. Třeba na Majáles, kde se vyfotí s usmívající se omladinou.

Dneska je hodně důležité, aby politik chodil relaxovat s omladinou, fotil se s nimi a potom tu fotku s příjemným a hebkým komentářem dal na Facebook (Tedy on ne. To jeho PR tým. Je docela možné, že Babiš ani neví, co to ten ten fejsbůk vůbec je.).

A tak se to prostě má dělat. Není potřeba vůbec nic vysvětlovat. Stačí si místo toho jít zarelaxovat. Třeba se vydat do ohrady koní a tam se nechat vyfotit ve srací póze. Lidé potom řvou nadšením. Bravo pane premiére Babiši.

A TADY se můžete podívat na přepis úplně nové uniklé nahrávky Babiše.

Komentáře