8 nezapomenutelných zážitků z továrny na výrobu umělých penisů

Některé věci člověk nepochopí, dokud je nezažije. A jelikož zvědavost je formou ženské odvahy, vypravily jsme se do Brém!

Každá chytrá horákyně ví, že než si někoho pustí mezi nohy, musí od něj získat alespoň ty nejpodstatnější informace. Jestli je zdravý, inteligentní a důvěryhodný.

A jelikož každý penis má svůj příběh, tedy i ten umělý, vypravily jsme se do míst, kde se o nich dozvíme nejvíc. Do brémské továrny erotických hraček s více než 20letou tradicí.

1. Fun Factory se zaměřuje nejen na funkčnost, ale především na design svých produktů. Není proto divu, že sympatická Kristy Strahlberg mluví o vibrátorech, dildech a venušiných kuličkách s nadšením kurátora Národní galerie. Na vzniku všech produktů se podílí celý tým designérů, techniků, dělníků, ale i marketingových expertů, copywriterů a dobrovolníků, kteří je v průběhu s nadšením testují a pomáhají je tak dovést k dokonalosti.

2. Když vstoupíte do samotné výrobní haly továrny, zarazí vás, v jak příjemné pracovní atmosféře se nalézáte. Žádná dekadence, hluk a zápach umělé hmoty, ale čisté a tiché zázemí pro několik manuálních pracovníků. Jedním ze zásadních kritérií pracovní filozofie Fun Factory je způsob komunikace se zaměstnanci. Všichni jsou si tu rovni, a je jedno, jestli zrovna zpracováváte tiskovou zprávu v kanceláři, odléváte silikonové dildo nebo vkládáte motůrek do zbrusu nového modelu análních kolíků.

3. Na rozdíl od esteticky zavrženíhodných erotických pomůcek vulgárního vzezření, jsou hračky Fun Factory barevné a vzhledově příjemné až natolik, že byste si je doma klidně vystavili v obýváku. Základním materiálem téměř všech produktů je lékařský silikon, který se následně smíchá s požadovanou barvou.

4. Barevný silikon se lije do rozmanitých forem, kde se nechá ztuhnout, a pak se z nich vytahuje. Vzhledem k tomu, že se ještě donedávna vyndavaly všechny hračky z forem ručně, chápeme místní rčení, že každý umělák má svou duši. Dá to totiž pořádnou fušku.

5. A jelikož v továrně na erotické pomůcky platí heslo "co si člověk neudělá sám, to nemá" víc než kdekoliv jinde, mohly jsme si vyrobit svou vlastní hračku ve tvaru delfínka. Nejsem si tedy příliš jistá tím, že by si ženy chtěly zavádět do vaginy podobiznu mořského savce, přesto jsme neodolaly. Troufám si tvrdit, že žlutým provedením jsme alespoň náznakem odvedly pozornost od jeho roztomilých očiček a úchylně šibalského úsměvu.

6. A u dilda asi zůstaneme. Vibrátory s motorkem totiž vyžadují mnohem vyšší technickou způsobilost a manuální zručnost, než kterou jsme si za těch pár hodin v továrně Fun Factory byly schopné osvojit. Vkládání drobné mechaniky s motorkem do silikonového obalu ponecháme tedy stranou úvah jako sladké výrobní tajemství.

7. Ani finální část výroby se nesmí podcenit. Hračky se musí dostat ke svým klientům v té nejluxusnější podobě. Krabičky, ve kterých si je rozbalíte, jsou ručně skládané a s láskou opečovávané. A kdybyste navíc měli možnost promluvit se sympatickou paní věku a vzezření vaší babičky, možná byste si k danému kousku vytvořili ještě osobnější vztah.

8. S jídlem roste chuť. A proto platí, že čím víc erotických hraček poznáte, tím víc jich budete chtít vyzkoušet. Ale to by pak rozhodně nebylo na jednodenní reportáž z Brém...

Intimní tip: Pokud to máte do Brém daleko, ale vibrátor byste si přesto rády osahaly a vyzkoušely, zajděte do pražského butiku Intimity v ulici Benediktská 689/8. Příjemné prostředí vás uvolní a personál s čímkoliv poradí. Ti stydlivější nechť navštíví internetový obchod www.honitka.cz, výběr je široký a doručení zcela diskrétní.

Víte, k čemu slouží předmět na posledním obrázku?

Anketa se načítá...

A TADY se dozvíte, proč by každá holka měla mít umělého milence vždy po ruce.

Komentáře