8 nejtrapnějších věcí, které Češi nosí na tričku

Kdy už lidé pochopí, že některá trička nejsou ani vtipná, už vůbec ne chytrá a naprosto trapná? Pokud jedno z nich nosíte, připravte se - budete uraženi!

Obrázek uživatele Dr. techn h.c. Franz Hackenburg
Po studiu na technické univerzitě ve Štýrském Hradci nastoupil do vývojového oddělení automobilky Porsche, nyní působí jako nezávislý konzultant pro média. Je ženatý, má dvě děti a fretku jménem Muschi.

1. Cokoliv Drinking Team

dt www.vtravelmemories.com Tenhle hnus si kupují nejen turisté. Pokud s ním chcete reprezentovat v zahraničí, vězte, že schopnost ožírat se není všude viděna jako kvalita.

2. Pivařská trička

pivo http://www.4lol.cz Chlast podruhé. Malůvky odporných ožralů a "životní moudra" o pití piva nejsou vtipná ani v té nejzapadlejší smradlavé putyce v Mostě. Vážně, ani tam ne.

3. Trička zoufalých žen

car http://www.bulldogshop.cz Pokud nemám nápis na prsou, nikdo by se na ně nikdy nepodíval. Mimochodem, viděli jste někdy Francouzku nebo Italku s trikem, které by hlásalo "Jsem hnusná?"

4. Huličská trička

tr www.stopa-revolutionstyle.com To možná frčelo za dob největší slávy Samotářů nebo Jiřího X. Doležala. Obojí je už pasé a veřejné hlásání, že hulíte, vám sympatie nezíská.

5. Policejní trička

pol http://www.smrtihlav.cz Policie, pyrotechnik, ostřelovač... Tím nikoho nezmatete. A navíc, který policajt se i v civilu chlubí tím, co dělá?

6. Parodie na logo Puma

tun http://www.fungeek.cz Tuna, guma, duna... Ha ha ha! Jak originální!

7. Ukážeš mi kozičky?

koz trikovnik.cz Pokud nosíte takové triko, jste buď debil, zoufalec nebo oboje najednou. Ženy - vám to připadá vtipné? Nebo to nedejbože funguje?

8. Che Guevara

RO65 exarmy.co.uk Levicový intelektuál vám řekne, že šlo o bojovníka za svobodu. Ale tak jednoduché to není. Nezapomínejte, že po svržení režimu diktátora Fulgencia Batisty se Guevara podílel na vytvoření policejního státu a diktatury na Kubě. V letech 1959 a 1960 byl tento režim zodpovědný za nejméně jedenáct set poprav. Guevara velel vězeňské pevnosti La Cabaña, kde byla vykonávána "revoluční spravedlnost" proti nepřátelům nového režimu. Také stál za pozemkovou reformou, která omezovala velikost farem a vedla k znárodňování. A aby toho nebylo málo, kubánský spisovatel Humberto Fontova poukazuje na důkazy, že se Che podílel na přípravě teroristického útoku, který měl v roce 1962 za pomoci více než půl tuny TNT zničit několik budov v New Yorku včetně vlakového nádraží Grand Central. Vidíte, třeba trička s Adolfem Eichmannem nebo Kim Ir-Senem nikdo nenosí... Proč asi?

A TADY si přečtěte, jak si Lidl zahrává s duchem Gustáva Husáka.

Komentáře