6 věcí, které se stanou, až bude Miloš Zeman znovu zvolen prezidentem

Miloš Zeman oznámil svou kandidaturu na prezidenta České republiky. Co bude dál?

Obrázek uživatele Dominik Landsman
Erudovaný glosátor a arbitr všeho, toho času na mateřské dovolené.

Respektive co bude, až bude znovu zvolen?

1. Peroutkův článek

Jiří Ovčáček bude dalších pět let pokračovat ve svém nejdůležitějším životním poslání. Tedy naleznout Peroutkův článek „Hitler je gentleman“ vlevo dole. Stále je totiž dost vlevo dole, které ještě neprošel. Je více než pravděpodobné, že žádný článek nenajde. V Jirkově případě však není důležitý cíl, ale samotná cesta. Hledání ztraceného článku ho naplňuje.

2. Vratislav Mynář

Vráťa bude úspěšně vykonávat svou funkci kancléře bez bezpečností prověrky dalších pět let. On bezpečnostní prověrku nepotřebuje. Při nejhorším mu nějakou Ovčáček najde. Bezpečnostní prověrka je rovněž vlevo dole.

3. Jiří Ovčáček bude pořád panic

Jirka si svůj věneček šetří pro toho pravého. Je to totiž romantická dušička se srdíčkem na dlani. Miloš Zeman se však zřejmě nikdy nevysloví. Vášnivý koitus na Hradě při svíčkách na medvědí kožešině u rozpáleného krbu, kdy se dvě zpocená těla budou proplétat ve vzájemné extázi, tak nebude.

4. Miloš Zeman zemře

Jako takhle. Nikomu nic špatného. Nicméně si nalejme čistého vína. Miloš Zeman není chodící reklama na zdraví. Sice má prostatu jako panic, ale to je tak asi všechno. Nic na tom nezmění ani fakt, že ho navlékli do běžek a postavili na sníh, aby ho mohli vyfotit, v jaké je parádní kondici.

Státní pohřeb bude ale parádní. A Jiří Ovčáček bude za živa pohřben v rakvi se svým pánem. Tak velí tradice a tak si to Jiří přeje. Aby byl s Milošem i na věčnosti.

5. Michal Horáček

Zklamaný Michal Horáček sepíše sbírku lyrických haiku se sociálním přesahem, za kterou získá řadu prestižních cen. Prodá se jí dvacet výtisků. Potom začne sázet na kohoutí zápasy.

6. Donald Trump

Miloš Zeman se stane nejlepším kamarádem s Donaldem Trumpem. Předá mu hrdličky přátelství a uplete mu z bavlnek rovněž náramek přátelství. Neustále bude dokola opakovat, že o něm lidé mluví jako o Českém Trumpovi a bude se u toho usmívat. Fotografii s Donaldem Trumpem bude nosit vždy s sebou. Přátelství bude bohužel jednostranné, jelikož Donald Trump o tom, že je nejlepším přítelem Miloše Zemana, nebude vědět.

Po několika nedůstojných událostech bude mít Miloš Zeman soudní zákaz přibližovat se k Donaldu Trumpovi na blíže než sto metrů.

A TADY se můžete podívat, jak Miloš Zeman trénoval na Jizerskou padesátku.

Komentáře