5 typů exotů, které potkáte na studentských diskotékách

Univerzitní diskotéky u kolejí jsou jako zoo, potkáte tam hromadu vážně divných individuí. Tyhle jsme byli schopni identifikovat...
Obrázek uživatele Dr. techn h.c. Franz Hackenburg
Po studiu na technické univerzitě ve Štýrském Hradci nastoupil do vývojového oddělení automobilky Porsche, nyní působí jako nezávislý konzultant pro média. Je ženatý, má dvě děti a fretku jménem Muschi.

1. Studenti z venkova

gipsdfshy giphy.com Sedí v koutě, moc se nebaví a neustále těkají očima, zda je někdo nepozoruje. Případně si upravují šaty, které jim přijdou podřadné oproti velkoměstským studentům. Když se s nimi začnete bavit, vykládají, jak u nich na dědině poráželi prase nebo jaká to byla sláva, když na zábavu přijelo hudební duo s klávesami a harmonikou.  

2. Slováci

giasDFphy giphy.com Pilní, ambiciózní, chytří - čili pro českého studenta absolutně nesnesitelní. A ještě si dovolují okouzlovat holky svým exotickým přízvukem. To nemají na Slovensku vlastní univerzity?  

3. Bývalí studenti

gipsfdghy giphy.com Jsou zaměstnaní, mají peníze, obleky a studentky považují za snadnou kořist. Škoda, že netuší, že jejich kecy o jobech, manažerech, mítincích, projektech a prezentacích jsou nudné, až to bolí.  

4. Dědkové

gipsadhy giphy.com Plešatějící chlapíci okolo čtyřicítky, navlečení do těsných triček Ed Hardy. Mají žlutou pleť ze solárka, bicepsy z posilovny, lavor z piva a doma dvě děti plus zlou ženu. Natřásáním před holkami, které mohou být klidně jejich dcery, si dokazují, že jsou stále kanci. V životě jsme neviděli, že by měly studentky o takové dinosaury zájem.  

5. Zlatokopky

gipadfhy giphy.com Dobře ví, proč jdou na diskotéku jen se stovkou v peněžence. Vyhlédnou si kavku, která utrácí a nemá společnost, pak se nechají zvát na drinky, tahají z ní cigarety a když už by se mělo jít na věc, přesunou se k další oběti. Jako upír nebo podobný hnusný parazit.  

Komentáře