5 rychlých tipů na absolutně LAST MINUTE dárky k Vánocům

Stačí vyplnit, zaplatit, vytisknout a dát pod stromeček.

Obrázek uživatele Pavel Vondracek
šéfredaktor G.cz a občan Tří Seker

Odmítli jste stát fronty v obchodě? Ztratili jste dárky? Zapomněli jste? Nevadí, zde máte několik tipů, jak to vyřešit. Stačí jen internet, tiskárna, nebo aspoň obrazovka telefonu.

1. Předplatné časopisu Travel Digest

Travel Digest, podle mne ten nejlepší časopis o cestování, který v Česku vychází. Neskromné tvrzení, ale podložené faktem, že se na jeho tvorbě podílím a spolu se mnou i další novináři, kteří nepíší články od stolu, ale vše osobně navštíví a prožijí. Když si pořídíte roční předplatné, získáte za pouhých 699 korun 12 čísel kvalitního čtení o tom, co se ve světě děje, co se stalo a co se může ještě stát.

Zde si vytiskněte dárkový kupón a tady vyplníte veškeré náležitosti k tomu potřebné.

2. Šperky Mooyyy

Ženy milují šperky a muži je rádi ženám dávají. Bohužel, často vybírají špatně, nevkusně, a když už jsou impotentní v nápadech, v zoufalství se postaví do fronty na šperky bez charakteru a energie jako je Swarovski nebo Pandora. Nastane trapná situace, kdy se po Vánocích po městech procházejí dívky a ženy ozdobené identickou bižutérií.

Rovnici můžete vyřešit snadno. Zde si stáhněte dárkový certifikát, dopište částku, kterou chcete investovat a pak už nechte na samotné ženě, zda asi vybere šperk od skvělých designerek Lucie Koldové, Anny Steinerové a Mirky Talaváškové.

Šperky Mooyyy si prohlédněte tady.

3. Pobyt v Resortu Svatá Kateřina

Proslulý Resort Svatá Kateřina je skrytý v lesích na Českomoravské vrchovině, v naprostém klidu a tichu. A co je luxus dnešní doby? Přece klid a ticho. Zde naleznete odkaz na dárkový certifikát, jen vyplníte a je to. Odpočívat v hotelu nedaleko města Počátky můžete vy sami, vy s přítelkyní, vy s přítelem, nebo vaše žena se svým milencem, prostě všichni, kterým chcete udělat radost.

4. Odlet kamkoliv a s kýmkoliv

Tohle je jednoduché jako facka a každá facka udělá moudrému radost, zvláště, když je to facka, která vás má přinutit zvednout líný zadek a odletět z české chladné zimní kotliny. Kupte všem, kterým chcete udělat radost, letenku/letenky kamkoliv. Doporučuji společnost WizzAir. Jsou to aerolinky spolehlivé, námi ozkoušené a levné. Stačí přejít na jejich web, vybrat si destinaci, zaplatit na internetu a vytisknout.

4. Poukaz na pořádné pivo v Pípě a jídlo ve Food Story

Nedaleko Staroměstského náměstí, v Dlouhé ulici, najdete Food Story - obchod s delikatesami z celé Evropy a také pivnici Pípa. Udělejte svým drahým radost tím, že jim věnujete poukaz na ... to už si vyberou sami. Odkaz na formulář k nákupu kupónu máte zde.

5. Pokud nemáte pořád NIC, tak přispějte na NIC!

O Vánocích udělejte radost také sami sobě. Vzpomeňte si, jak vaše okolí vám vyčítá, že NIC neděláte. Ano, NIC neděláte a děláte správně. Pokud chcete nadále podporovat NIC, přečtěte si tento text.

NIC. „Jedna slabika, tři písmena… Pro Lesoochranářské sdružení VLK znamená tohle slovo vše, čeho se už tři desetiletí snaží dosáhnout. Aby se v lesích, aspoň na části území, nedělalo NIC,“ říká Juraj Lukáč, kterého možná znáte jako znalce divoké přírody a ‚vlkologa‘ z východního Slovenska. Stojí v čele iniciativy usilující o ochranu stávající a tvorbu nové přírodní divočiny nejen na Slovensku, ale spolu s českými kolegy také u nás. Nejde o žádné radikály, jde jim pouze o to zastavit kácení lesů i umělou výsadbu, nelovit zvěř, nestříkat chemikáliemi, nevjíždět do lesa auty... zkrátka nezasahovat do přirozeného vývoje lesa. A umožnit tam vstup pouze pěším turistům. Za tímto účelem je ovšem třeba vykoupit vhodné pozemky, na nichž se tohle ‚NIC‘ bude moci dlouhodobě uskutečňovat. Což se samozřejmě neobejde bez podpory širší veřejnosti, tedy třeba i vás. Stačí jen málo, abyste konečně splnili své novoroční předsevzetí.

Stačí, když každý měsíc budete posílat 77 korun na NIC. Jak postupovat? Zde najdete všechny potřebné informace.

Komentáře