5 různých stavů ženy a jak je využít

Ženy nejsou ploché (většinou). Mají spoustu tváří, nálad a stavů. Mnohdy s nimi mlátí hormony.

Obrázek uživatele Dominik Landsman
Erudovaný glosátor a arbitr všeho, toho času na mateřské dovolené.

Večer lze jen těžko odhadnout, jakou náladu bude mít žena zítra. Mužům nezbývá, než se s tím smířit a doufat, že se žena dobře vyspí a druhý den bude příjemná. Psychická i fyzická centrifuga u žen je prostě fakt, se kterým se musíme smířit. Ba co víc. Každého jednoho stavu lze šikovně využít.

1. Žena menstruující

Velmi obávaný stav. Nejen, že menstruující žena není vhodná k sexu, ale tato rovněž může vykazovat známky podráždění. S takovou ženou není lehké pořízení.

Pokud má ale muž pod čepicí, nemusí se bát. Menstruující ženu lze totiž použít jako poměrně kvalitního hlídače majetku. Pokud máte baráček, vypusťte ji přes noc na zahradu. Pokud se k vám v noci někdo vloupe, bude mít co do činění s ní. S nasranou menstruující ženskou, kterou její starý na noc vyhnal do tý kosy na zahradu. Ten chudák zloděj bude litovat dne, kdy se narodil.

Menstruující žena není vhodná na výlet do lesa, jelikož pach krve může přilákat medvěda či vlky.

2. Šťastná žena

Šťastná žena je požehnáním pro každého muže. Vzhledem k tomu, že tento stav netrvá dlouho, je potřeba ho okamžitě využít.

Šťastná žena je vhodná na orální sex anebo ji požádejte, ať vám uvaří nějaké dobré jídlo, které obvykle nedělá, protože je příliš náročné.

Ačkoliv je tento stav u ženy velmi krátký, lze ho uměle prodloužit například tím, že jí koupíte kabelku nebo lesklé předměty typu zlatý prstýnek.

3. Smutná žena

Žena může být smutná z řady důvodů. Za všechny důvody samozřejmě můžete vy. Ačkoliv nechápete, co jste udělali špatně, nesnažte se tento její stav nějak zvrátit. Ještě to zhoršíte. Nekupujte jí žádné dárky, protože pak si na to zvykne a při každém dalším posmutnění bude očekávat, že ji obdarujete. To je špatná výchova.

Smutná žena je vhodná například k fotbalu večer u televize, protože je uražená, nemluví a s největší pravděpodobností trucuje v jiné místnosti.

4. Rozzuřená žena

Zase jste zapomněli hodit špinavé ponožky do koše na prádlo a vaše žena, celá rudá, pobíhá vztekle po bytě, kope kolem sebe, hartusí, nadává a vyhrožuje? Pošlete ji ven naštípat dříví anebo vynosit uhlí ze sklepa. Ta překypující energie se musí vybít a víc nasraná už být nemůže.

5. Znuděná žena

Ženy potřebují neustálý program, jinak se budou nudit. Samy si program nezajistí, a proto je to na mužích. Pokud se žena nudí, dělá kraviny, jako že si z ničeho nic začne kupovat boty nebo přemýšlí o vašem vztahu a dělá si seznam toho, v čem byste se měli napravit.

Znuděná žena je vděčná za každou aktivitu, takže ji nenechte jen tak lelkovat. Nabízí se věta: „Jestli se nudíš, tak můžeš vyžehlit“.

A TADY se dozvíte, že menstruace je vlastně děsně super.

Komentáře