5 osobností, který mají vlastní tenisky!

Leckterej závistivec se neubrání úsměvu, když z titulku nabyde dojmu, že celebrity po všech těch nákladnejch mejdanech už nemaj ani v čem chodit a že přinášíme 5 zbohatlíků, kteří si takovej přežitek jako tenisky ještě vůbec můžou dovolit. Bohužel, myslíme tím celebrity, které si vyzkoušely roli módního návrháře a navrhly pro některou z významných obuvních společností vlastní model. Tady je 5 příkladů!

Drake

Americký rapper navrhl kolekci pro brand Jordan. Krom oblečení si pohrál i s modelem Air Jordan X, nad kterým možná slintáš na ebay a pravděpodobně slintá i tvoje banka při myšlence, že si u ní brzo vezmeš tučnej úvěr.

Kendrick Lamar

Kendrick už nějakou dobu spolupracuje se značkou Reebok a my se můžem už tento čtvrtek těšit na jeho další kolekci. Tentokrát není nutný slintat před monitorem, protože se na ně můžeš přijít mrknout osobně do Footshopu už ve čtvrtek!

Kanye West

Kanyeho a jeho módní tvorbu snad netřeba představovat, jeho Yeezy jsou pokaždé okamžitě vyprodané a jeho fanoušci se na ně těší jak feministky na další vystoupení Pussy Riot.

Rihanna

Rihanna je už skoro stálou návrhářkou pro značku Puma, protože jí navrhované edice se u dámskýho publika těší nebývalýmu zájmu. A co je nejlepší, už ve čtvrtek vychází ve Footshopu její nejnovější spolupráce – Velvet pack. Společně se dvěma barvama z packu pak budou k dostání ještě hnědý creepers!

Stefan Janoski

Že to není opravdová celebrita? Tak to zkus říct skejťákům do očí! Stefan navrhl siluetu modelu, který se od té doby objevil v tolika colorways, že by je ani sebevětší skejťáckej brzdič nestihl všechny prodřít za celej život.

Komentáře