5 důvodů, proč by se Chuck Norris měl stát českým prezidentem

Česko se připravuje na druhou přímou volbu prezidenta, která proběhne v březnu příštího roku. Vedle Miloše Zemana se pomalu začínají šikovat i další kandidáti, nicméně zatím to příliš na změnu k lepšímu nevypadá. Tu by zaručeně přinesl jeden člověk, kterým není nikdo jiný než Chuck Norris. Proč by nám měl vládnout zrovna on?

1. Odpadl by problém voleb

Jak se ukázalo v roce 2013, přímá volba prezidenta s sebou nese mnohá úskalí. Kandidáti se vzájemně napadají, což se následně přenese i na jejich příznivce a ve finále se všichni akorát handrkují o voze a o koze a dělá to jen zlou krev. Chuck Norris by svou přirozenou autoritou žádné volbě nepodléhal. Prostě by se stal prezidentem a bylo by vystaráno. Byl by něco jako dědičný císař akorát lepší, protože by se jeho titul nedědil, jelikož je nesmrtelný a tak by naši zemi mohl vést na věky věků. Pro fanoušky hlasování by volby mohli zůstat jako zábavná hříčka, která by jednou za čas ukázala, kdo by byl druhým nejlepším prezidentem po Norrisovi.

2. Vyřešila by se policejní reforma a zvýšila bezpečnost

Jistě si vzpomínáte na spor o reformu policie, který málem zapříčinil pád vlády. Vše bylo trapné a nedůstojné a ve finále je policie stále stejně disfunkční jako předtím. S Chuckem Norrisem by se policie přetransformovala ve sbor Texas Rangers, v jehož čele by jako skutečný vrchní velitel ozbrojených sil stanul sám Chuck Norris jako legendární Walker. Kriminalita by okamžitě klesla na nulu, protože za této situace by se nikdo ani neopovážil páchat trestnou činnost.

3. Česko jako 51. stát USA

Miloš Zeman může s nově zvoleným prezidentem Spojených států Donaldem Trumpem budovat lepší vztahy Česka a USA, ale to by bylo nic proti tomu, co by udělal Chuck Norris. Ten by elegantně vyřešil touhu mnoha Čechů po vystoupení z EU a Česko by jako 51. stát anektoval k Americe. Nad Pražským hradem by zavlál prapor hvězd a pruhů a bělohlavý orel by uronil slzu dojetí, že v srdci Evropy konečně zavládla demokracie, kterou nebylo ani nutné importovat válkou jako na Blízkém východě.

4. Už žádní nepřizpůsobiví uprchlíci

Přes Evropu se valí uprchlická vlna a mnozí lidé čelí obavám, že mezi uprchlíky budou jen samí nekulturní barbaři neschopní se přizpůsobit evropským zvyklostem. Jádrem problému je mimo jiné i islám, víra pro mnohé neslučitelná se západním stylem života. To by Chuck Norris vyřešil elegantní cestou, jediné povolené náboženství by byla víra v Chucka Norrise, který by bezvěrce osobně potrestal svatým kopem z otočky. Věřící napříč vyznáními by okamžitě konvertovali a přijali dogmatickou tezi, že Bůh stvořil svět a Chuck Norris stvořil Boha.

5. Česko jako nejrespektovanější země světa

Zlaté časy Karla IV., kdy bylo království české evropskou velmocí, dávno pominuly a Česko je nyní smutným trpaslíkem, kterého větší a silnější státy vytrvale šikanují a zneužívají. Tomu by byl konec, prezident Chuck Norris by sjednal mezinárodní respekt pouhým pohledem a v případě krize by sám porazil holýma rukama milionovou armádu. Nakonec by zavládl světový mír, kde by nynější světoví vůdci soupeřili v tom, kdo pro sebe utrhne větší kus přízně Chucka Norrise.

Pokud vás zajímají nějaké zajímavosti ze života našeho příštího prezidenta, pak jich TADY najdete hned sedm. Případně se též můžete nad jeho osobou pobavit nad TĚMITO vtipy, kterých je hned sedmdesát sedm.

Komentáře