5 dárků, který jen tak někde nekoupíš!

Pravděpodobně se od tebe blízcí nikdy nedočkali dárku v podobě dlažební kostky. Teda pokud se tvoje rodina pravidelně neúčastní radikálních demonstrací. Má to jenoduchej důvod, chceš jim dát dárky, o který nezakopávaj, kudy chodí. Proto je dlažební kostka ze hry. Ale vybrat něco, co šťastnej příjemce tvýho daru ještě nemá, to rozhodně není jednoduchej úkol.

Pokud už má tvoje příbuzenstvo dohromady víc vysavačů nebo papiňáků, než zažilo za život Vánoc, je něco špatně. My přinášíme tipy na 5 dárků, který v jen tak nějaký výloze nepotkáš!

Tenisky pro něj


Tenisky Y-3 Qasa od japonského návrháře pod stromkem rozhodně neurazí. Pojí elegantní provedení, který se hodí do města, s tradičním japonským odkazem, takže jejich majitel je vlastně takovej novodobej městskej nindža.

Tenisky pro ni

Dámskej kousek od německý značky Djinn's rozhodně udělá hodně parády, navíc v nich aspoň ségra/mamka/babička/prababička nebude potkávat davy lidí, jako kdybys jí dal/a třeba Conversky.

Ručník pro kohokoliv


Dobrej ručník potřebuje každej, kdo aspoň občas přijde do styku s vodou. Takže snad každej. Tohle je Rolls-Royce mezi ručníkama – kousek od americkýho brandu Pendleton. Indiánskej motiv rozhodně potěší i toho, kdo nebydlí v Teepee a ve volným čase nevyřezává totemy.

Ponožky pro fanoušky Star Wars


Nosit na nohou Darth Vadera, Mistra Yodu nebo třeba R2-D2? To je sen každýho správnýho fanouška Hvězdných válek! Ponožky od kalifornský značky Stance mu zprostředkujou ten správnej intergalaktickej zážitek!

Pro milovníka luxusu


Tenisky od značky CINZIA ARAIA vypadají taky trochu intergalakticky, ale právě proto vyčnívaj z davu, takže jsou spíš taková dlažební koule mezi dlažebníma kostkama. Neotřelej design a prémiový materiály, to je to, co je pro kousek od týhle italský značky charakteristický.

A TADY najdeš 5 tenisek, který rozhodně nechceš dostat k Vánocům.

Komentáře