3 nové podniky v Praze, které stojí za to navštívit

Baví vás jídlo? Máte rádi kávu? Neodoláte dobrému drinku? Skvělé! Máme pro vás tři nové tipy!

Obrázek uživatele Nikola Nadvornikova
Nejmladší redaktorka g.cz

Bistro WingHaus

Nově otevřené Bistro WingHaus na Vinohradské třídě potěší všechny milovníky křupavých kuřecích křidélek. Vybírat můžete hned ze tří druhů kuřecích křídel – klasika, vykostěná verze nebo kuřecí stripsy. Na své si přijdou i milovníci pálivého, ti k nim mohou vyzkoušet třeba speciální Mango Habanero omáčku. Kromě křidélek se bistro specializuje také na pečené brambory, dipy a pivo z malých pivovarů.

Bar B24

Nový stylový bar v Belgické ulici s jedinečnou atmosférou zaujme všechny fanoušky kvalitního pití a originálního prostředí. Zdejší největší specialitou jsou stařené koktejly z dubových sudů a vína. Ve světě jsou stařené koktejly hitem již nějaký ten pátek, k nám pomalu postupně pronikají. V baru B24 máte možnost vyzkoušet, jak chutná takový správně vyzrálý koktejl. Otevřeno je každý den od sedmi večer do čtyř hodin ráno.

Sólista Espresso Bar

Další nově otevřenou kavárnou na Letné je espresso bar Sólista. Každý den si zde můžete vybrat ze dvou druhů káv, na mlýnku jsou kávy z pražíren Cofee Source a Colonna. Kávu si lze vzít i s sebou do ruky, k zakoupení jsou pak i balení různých druhů káv na doma. Kromě lahodné kávy si pochutnáte také na nejrůznějších dobrotách, na výběr jsou koláče, bábovky, koblihy, dorty či cookies.

Zaujali vás? Na restu.cz si rovnou můžete udělat rezervaci.

A TADY se podívejte, jak to vypadá, když ptactvo zasedne k hodovnímu stolu.

Komentáře