10 věcí, které udělá Jiří Kajínek ihned po propuštění z vězení

Obrázek uživatele Dominik Landsman
23.5.2017, 15:05

Tak a je venku, kluk jeden ušatá. Jiří Kajínek byl před několika desítkami minut propuštěn z vězení. Nyní má nekonečné moře možností, co by mohl udělat. My se zaměřili na následujících deset.

Co bude teď? Co si počne? To samozřejmě nevíme, ale můžeme nastínit několik věcí, které zřejmě v nejbližší době podnikne.

1. Půjde volit Miloše Zemana za prezidenta

Co na tom, že prezidentské volby jsou až příští rok. Jirka odvolí už dneska. A když to Mílovi nehodíš dneska i ty, tak ti Jirka dá přes držku.

2. Stane se youtuberem

To se nedá nic dělat. V podstatě, když se nad tím zamyslíte, tak Jirka nemá ani jinou možnost, než se stát youtuberem. Jeho kanál „Jirkovy patálie“ bude mít veliký potenciál. Teď jenom sehnat někoho, kdo mu vysvětlí, co to je internet.

3. Objeví se v pořadu Soudkyně Barbara

V populární televizní soudničce se bude soudit se sousedem pro neustálé rušení nočního klidu. A dvojnásobnou vraždu.

4. S Vojtěchem Pokošem si koupí dvojdomek

Tenhle příběh si zaslouží ještě jeden šťastný konec. Tím by mohlo být usmíření Kajínka s mužem, který ho poslal za mříže za to, že se ho pokusil zastřelit. Co jsme si, to jsme si, odpouštět je božské a kluci ještě vytvoří nerozlučnou dvojici typu Toma a Jerryho. Ti se ostatně taky věčně chtěli zabít.

5. Od Miloše Zemana dostane půl království a dceru za ženu

Zeman povolá první dceru Kate z exilu ve Velké Británii a provdá ji za svého nového favorita. Kajínek se tak stane prvním zeťem. Jen doufáme, že půlka království, kterou mu tchán Miloš nadělí jako věno, bude ta s Brnem.

6. Vrátí se do starých kolejí

Kajínek venku poskytne pár rozhovorů dotěrným novinářům, ale potom ho zájem médií začne obtěžovat, takže se vrátí ke svému původnímu povolání, tedy střílení podnikatelů a jejich bodyguardů. Jste snad podnikatel nebo jeho bodyguard? Doporučujeme včasnou změnu profese.

7. Na TV Barrandov dostane svůj vlastní pořad

„Smějeme se s Jirkou“ bude nový zábavní pořad, kde bude Kajínek říkat vtipy Kateřině Brožové. Kdo se u televize nebude smát, toho Jirka zastřelí. Na konci každého dílu se vylosuje jeden divák, kterého Jirka zastřelí tak jako tak.

8. Bude mít sex se ženou

Nápadnic bude jistě dost, trestanci jsou pro určitou skupinu žen bůhvíproč přitažliví. Miloš Zeman se nechal slyšet, že kdyby Jirka nemohl najít holku, pošle mu večer do motelu Jirku Ovčáčka, ten je prý v obšťastňování postarších mužů, kteří by měli být ve vězení, ale nejsou, expertem.

9. Stane se kouzelníkem

Sice se dočkal propouštěcího dopisu z Hradu, ale přijímací dopis z Bradavic Jirkovi stále nepřišel. Nevadí, i tak bude objíždět se svou show celou republiku. Jeho vrcholným kouzelnickým trikem se stane únik z vězení. Vlastní mobilní vězení si bude vozit s sebou a o přestávce bude použitelné jako skákací vězení pro děti.

10. Zastřelí ho ilegální imigrant, který je spícím agentem Islámského státu

Všichni napjatě čekají, kdy dojde v Česku k prvnímu teroristickému útoku. Jeho obětí se nešťastnou náhodou stane Jiří Kajínek. Pachatel bude odsouzen k doživotnímu vězení, ale po 23 letech ho nový prezident Jiří Ovčáček omilostní, protože proto.

Tady si můžete připomenout, jak ještě nedávno Zeman hrál obávanou Modrou velrybu. Bylo snad propuštění Kajínka jedním z úkolů?


Komentáře