10 důvodů, proč si koupit knížku Továrna na debilno

Mno, tedy spíše si ji předplatit TADY na Hit Hitu.

Obrázek uživatele Dominik Landsman
Erudovaný glosátor a arbitr všeho, toho času na mateřské dovolené.

Už se vám stalo, že když jste si někdy četli komentáře pod články, kde se objevily dost tristní názory lidí, které byly jako z jiného světa (zmínky o podplacených médiích, štvavých kampaní, nájezdech slimáků, spiknutí USA, okořeněné pokaždé dovětkem „Já volím SPD“), že jste si řekli: „Ty vole, kde se tyhle lidi berou?“

Tak přátelé, tito lidé se vyrábějí v továrně na debilno. Více o tomto procesu se dozvíte v samotné knížce. Nyní si řekneme několik důvodů, proč se vyplatí si knížku Továrna na debilno zakoupit (předplatit).

1. Najdete v ní spoustu satirických koláží od TMBK. Pokud jste někdy na sociální síti narazili na politickou satirickou koláž, na 90 procent byla právě z dílny tohoto mladého umělce s debilním pseudonymem TMBK.

2. Jak už bylo řečeno, zjistíte, jak vznikají lidé, kteří věří všemu, co se píše na internetu. Především v „alternativních“ médiích.

3. Dozvíte se, jaké nejdůležitější věci se udály od ledna do září v roce 2017. Popisované události nejsou sice tak úplně pravda, ale mohla by být a to je nejdůležitější.

4. Za každou prodanou knihu pošle redakce G.cz jedno plastové víčko na nemocné děti.

5. V knížce se můžete setkat se svými oblíbenými literárními hrdiny, jako je Jirka Ovčáček, Miloš Zeman, Andrej Babiš nebo Tomio Okamura.

6. V knížce najdete nejen samotný příběh, který má hloubku a snaží se být vtipný, ale rovněž úryvky ve formě článků z alternativních plátků, jako jsou Vládní listy nebo oblíbený Nic než pravda.

7. Je to první kniha na světě, ve které je hlavní hrdina nucen sledovat TV Šlágr a nekonečnou smyčku seriálu Doktor z hor. Pokud si knížku pořídíte, získáte tak autentický popis všech lidských emocí, kterými je člověk cloumán, pokud sleduje TV Šlágr a není mu přes sto let, potažmo seriál Doktor z hor.

8. V nabídce na Hit Hitu máte v nabídce spoustu odměn. Pokud přispějete, získáte nejen knížky, ale můžete se sami stát hlavní postavou v knížce (TMBK vloží váš obličej místo obličeje hlavní postavy), můžete i zakalit s autory a hlavně, pokud se děsně moc prásknete přes kapsu, můžete s jedním z autorů strávit romantickou noc v hotelu. Už jsme toto řešili s naším právním oddělením a není to prostituce, protože nenabízíme sex. No a co je lepšího než romantická noc v hotelu s cizím člověkem bez sexu? Snad jenom máslo za dvacku anebo volit SPD.

9. Knížka vás rozhodně pobaví. Tedy pokud máte rádi takovou tu zemitou humpoláckou satiru a nekorektní humor.

Jestliže máte rádi spíše erotické romány, nebo knížky o druhé světové válce, kupte si něco jiného.

10. Pamatujte, že TMBK bydlí v jednom domě se svou tchyní Halinou Pawlowskou. Nemá totiž peníze na vlastní byt. Ukažte svou lidskost, kupte si knížku a pomozte nebohému muži postavit se na vlastní nohy. Pomozte mu, než bude pozdě.

A TADY raději ještě jednou přidáváme odkaz, kde si můžete kníhu předobjednat.

Komentáře